Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu adwokat Edyta Skuła.

Kancelaria Adwokacka we Wrocławiu została utworzona, reprezentuje i kieruje nią adwokat Edyta Skuła. Siedzibą Kancelarii Adwokackiej jest stolica Dolnego Śląska - Wrocław. To stąd prowadzimy działania lokalne, krajowe i międzynarodowe. Zespół Kancelarii tworzą: adwokaci, aplikanci adwokaccy, prawnicy. Dysponujemy własną, rozbudowaną siecią ekspertów. Korzystamy z ich specjalistycznej wiedzy w skomplikowanych sprawach. Jesteśmy otwarci na każde wyzwanie w sferze prawa polskiego i europejskiego, a nasz zespół pozostaje w gotowości, by dostarczać usługi zgodnie z filozofią Just in Time — najwyższej jakości i najlepszym czasie. Celem naszej działalności jest udzielanie profesjonalnych usług prawnych. Zapewniamy wszechstronny dostęp do wiedzy prawnej, odpowiedni dla dużych firm prawniczych. Jednocześnie zachowujemy indywidualne podejście i elastyczność właściwą dla mniejszych Kancelarii.

Nasze wartości – Adwokat Wrocław

Jako adwokaci reprezentujemy profesjonalny zawód co oznacza, że w naszych działaniach kierujemy się uregulowaną etyką.
Każdy adwokat reprezentujący Kancelarię działa w celu ochrony interesów Klienta.
Aby nasze działania były skuteczne, stale podnosimy i aktualizujemy naszą wiedzę.
Aby nasze działania były kompleksowe, specjalizujemy się w najbardziej przydatnych obszarach działalności prawnej.
Aby nasze działania były prowadzone rzetelnie i terminowo, przywiązujemy ogromną wagę do planowania czasu i strategii.
Jak dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta ? Nową sprawę zaczynamy tylko wtedy, gdy mamy na nią odpowiednią, do stopnia skomplikowania, ilość czasu.


All rights reserved kancelariaskula.pl Copyright © 2021 - All rights reserved RSES

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm.